WebDesign © zemelva 2008updates 18.11.2006

CACIB Praha
:: Ochey Ocharovanie 3Exc
:: Alisha Ochey Wheaten 1Exc, CAC

updates 04.11.2006

CACIB Nitra (SK)
:: Ochey Ocharovanie 1Exc, CAC, CACIB
:: Alisha Ochey Wheaten 1Exc, CAC, CC

Club Show Nitra (SK)
:: Ochey Ocharovanie 1Exc, CAC, CC, Club Winner
:: Alisha Ochey Wheaten 1Exc,CC

updates 07.10.2006

CACIB České Budějovice
:: Ochey Ocharovanie 1Exc, CAC, CACIB

updates 30.09.2006

Club Show Mladá Boleslav
:: Alisha Ochey Wheaten 1Exc, CAJC, Club Junior Winner
:: Collin 1Exc, Best veteran
První předvedení na výstavě pro naše další "odchovance":
:: Allon Ochey Wheaten 2vg
:: Aggir Ochey Wheaten nechtěl se dát prohlédnout necitlivým rozhodčím

updates 09.-10.09.2006

National Show (Poland)
:: Ochey Ocharovanie 1Exc, CWC, Best Bitch, BOB
:: Alisha Ochey Wheaten 2x Best Junior

Vrátily jsme se i s naším pejskem :: Acaarem. Neměl tam pevný domov, najdeme
mu rodinu u nás v republice. Je to nádherný, klidný pes - opravdu pan pes.

V neděli a pondělí jsme též kryli fenku z Rakouska. Táta :: Collin je dobrý plemeník, hrdě
se ke svému úkolu postavil, Bella byla svým ženichem nadšená.Teď si jen musíme počkat,
kolik štěňátek přijde na svět.

updates 02.09.2006

CACIB Mladá Boleslav
:: Ochey Ocharovanie má již 5. titul CAC na výstavách v ČR a je tedy Slovenký i Český                                     šampion
:: Alisha Ochey Wheaten byla opět velmi úspěšná, obdržela další CAJC a získává tak
                                        ve svém roce života titul Juniorský šampion.

O víkendu jedeme do Polska, až do Warszawy a Chorzów. Bude to dlouhá cesta 1300 km,
ale obě čubinky rády cestují, nebojíme se toho.

updates 14.08.2006

Co nového je u nás doma?
"Žuči" :: Ochey Ocharovanie vloni v létě odchovala 6 štěňátek. Vzorně se o ně starala, dlouho je kojila, dbala, aby všechno uměla. Dnes je z ní vážná dáma. Je ještě krásnější než byla, je povahově vyrovnaná, klidná, její pohled působí smutně, ale na smutnění nemá mnoho času. Má po boku divošku :: Alishu, svou dceru, která je velmi temperamentní, okusuje ji uši i krk a když nereaguje tak ji kouše do nohou až vyprovokuje hru. Po porodu se dostala rychle do formy, běhá po výstavách a získává tituly a ocenění jeden za druhým. Již se stala Šampionkou Slovenska, České republiky a plánujeme šňůru podzimních výjezdů do ciziny, včetně Světové výstavy v Poznani v Polsku.

Naše roční štěně :: Alisha je už hotová slečna. Chodí s mámou :: Žuči na výstavy a kráčí zdárně  v  jejích  šlépějích.  Má  též  řadu  výborných  výsledků - 2x CAJC,  všude výborné
a na Wheaten Days v květnu v Praze překvapila všechny nejen svou prezentací v kruhu, ale  i  svou  mrštností a chutí soutěžit.  Získala 1. místo v závodě štěňat v agility, coursingu a i v poslušnosti byla 2. Je to můj mazlík.

Víme i o dalších sourozencích.
:: Aggir se  na  jaře  ztratil  -  lekl  se  auta,   utekl a přes usilovné hledání s pomocí policie
a místní kynologické organizace byl pryč. Všichni jsme ho už oplakali, až po měsíci byl objeven mezi dalšími pejsky s bezdomovcem na místní střelnici v Mělníku. Celý měsíc žil venku, v mrazech, nečesaný, ale měl co žrát a byl kupodivu úplně zdravý. Rozčesat srst nešla, musel dohola. Teď už je zase moc hezký - frajer Aggir - hravý a veselý, jako Alisha. Při hře nepoznáš, kdo je kdo. Uvidíme se v září na Národní výstavě v Mladé Boleslavi. Ještě nikdy na výstavě nebyl, ale bude. Je moc krásný.

:: Allon žije na severovýchodě Čech u Hanušovic. Mají doma miminko, ale taky počítají páníčkové s tím, že se nám někde na výstavě představí. Těšíme se, až ho uvidíme. Jak bude s holkami řádit!

:: Ammira bydlí na Zbraslavi. Má moc hodnou paničku, chodí s ní do hodin anglického jazyka. Má svůj ráj na zahrádce, na chalupě a je moc hodná, jak panička říká. Taky půjde předvést své kvality na podzimní výstavy.

:: Aschanta a :: Acaar jsou ve Waršavě. Neměli tam jezdit, nemám o nich informace, které mi byly přislíbeny při jejich odjezdu, ani rodokmeny zatím páníčkové nepotřebují. Měli původně běhat po výstavách, dnes to tak bohužel nevypadá. Acaar je u druhé paničky, hledám mu nyní nový domov u nás v Čechách. Ludwika se o něj nestarala, jak slíbila, srst zanedbaná, dopadl jako Aggir, ale Aggir má své milující páníčky, což Acaar nemá.

VAROVÁNÍ ! ! !
Ponaučení pro mne pro další vrhy - nedávat štěňata do Polska. V obou případech po dlouhé korespondenci, domluvách a ujištěních zázemí pro ně nebylo to pravé. 12 týdnů žili doma, s námi, uměli všechno, byli zvyklí na prostředí v bytě, žili s námi, klidní, spokojení, vyrovnaní, dnes nejistí, plní obav, neklidu.