WebDesign © zemelva 2008aktualizace 31.10.2005

Všechny děti už jsou ve světě. Doma zůstala :: Alisha, je to posila pro mámu :: Žuči. Najednou je doma smutno, holky jsou moc hodné, ale není co dělat. Velmi se nám stýská po ostatních. Před týdnem přijel :: Allon na stříhání, vůbec to tady nepoznával, bál se mámy i Alishky. Je to krásný, velký pes, už se z něho stal opravdovský teriér, protože dostal teriérský sestřih. Slíbili, že pošlou fotky, neměl náladu se po stříhání fotit.

aktualizace 19.10.2005

Dnes nás opuští :: Acaar, bude daleko, ale budeme se určitě občas vídat na výstavách. Ludwika ho chce pravidelně předvádět a uchovní ho.

Už  jen  jeden  pejsek  :: Aggir  hledá  svou  rodinu.  Má veškeré předpoklady být úspěšný
na  výstavách  i  v  chovu. Bude  zřejmě  více  podobný  tátovi  Collinovi. Je moc milý,  rád
se mazlí, chodí na vodítku, poslouchá a pilně se všemu učí. Bude Vám dělat jen radost.

aktualizace 13.10.2005

Chcete psa?
Pšeničný jemnosrstý teriér je ideální plemeno pro rodinu. Je zatím u nás celkem málo známý, což je škoda, protože je skvělý. Je vysoce inteligentní, temperamentní, veselý, miluje svou rodinu, je společenský - chce být ve vaší blízkosti, není náročný na místo - vyhledává chladnější, tvrdé místo. Rád se předvádí a učí novým věcem. Je velmi citlivý, hlavně na odloučení z vaší přítomnosti - když zlobí, krátká izolace je pro něj dostačující trest. Je chlupatý, ale nelíná!! (vhodné pro alergiky). Jeho srst se vyčesává a stříhá.

Jak se jeví moji miláčkové.
Jsou skvělí, hrají si spolu velmi rádi, jsou povahově velmi rozdílní. Kdo chce pana psa - zhlédne se v Acaarovi, kdo chce diblíka - bude volit spíš Aggira. Jsou to nádherní miláčkové - lumpíci.

:: Acaar - je krásný, mohutný pejsek, s typickou samčí hlavou, kvadratický, široké plece, mohutné tlapy, ucho nesené vpřed, perfektní úhlení nohou, nůžkový skus. Srst je bohatá, mírně vlnitá. Povahově je velmi klidný, rozvážný, chová se jako dospělý pes

:: Aggir - pejsek perfektních proporcí, kvadratický, v srsti předpoklad čistě irského typu, ucho nesené vpřed, bezvadné úhlení končetin, nůžkový skus. Povahově je temperamentní, velmi zvědavý, diblík - pokušitel, ale poslušný.

Máme už konečně všechna očkování, jsme pravidelně odčervovaní, učíme se chodit na vodítku, i když ve smečce to není ono, nejradši běháme bez vodítka vedle mámy. Ta umí všechno a ví, kde a co je zajímavé.

aktualizace 04.10.2005

Tak už nám zbývají poslední dva kluci:
:: Acaar Ochey Wheaten Lulaby a :: Aggir Ochey Wheaten Lulaby.

aktualizace 26.09.2005

Spuštěna první verze webových stránek stanice LULABY.